Det bästa sättet att kontakta styrelsen är med e-post till:
info@brfkantarellen11.se


Johanna Eriksson, ordförande
E-post: johanna.eriksson@brfkantarellen11.se


Tony Lundkvist, ekonomi
E-post: tony.lundkvist@brfkantarellen11.se


Thomas Bengtsson, sekreterare
E-post: thomas.bengtsson@brfkantarellen11.se


Anton Forssén, återvinning och utemiljö
E-post: anton.forssen@brfkantarellen11.se


Daniel Isacson, renoveringar
E-post: daniel.isacson@brfkantarellen11.se


Lena Flinth, socialt, fritid och utemiljö
E-post: lena.flinth@brfkantarellen11.se


Kenneth von Rahmel, ledamot
E-post: kennethvonrahmel@brfkantarellen11.se


Samira McHaiter, utbildningar och HSB-kontakter
E-post: samira.mchaiter@hsb.se


Hans Jansson, ersättare, utbildningar och HSB-kontakter
E-post: hans.jansson@hsb.se


Om du vill ringa så brukar vi kunna svara på styrelsetelefonen: 072-962
85 70 måndag-torsdag kl. 17.00–20.00. Annars kan du lämna ett
meddelande på telefonsvararen, så ringer vi upp när vi har möjlighet.